blue.png

Historia firmy Speedpack

Firma Speed Pack powstała w 1996 roku w Skawinie niedaleko Krakowa. Działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży opakowań jednorazowych dla gastronomii, sklepów, cukierni, piekarni i restauracji. Z biegiem czasu nasza hurtownia zaczęła się rozrastać, tym samym systematycznie rozszerzaliśmy asortyment o kolejne artykuły. Dziś dostarczamy opakowania, folie i środki czystości firmom działającym poza branżą gastronomiczną, a także klientom indywidualnym. Mamy już tysiące odbiorców w całym kraju!

Nasza misja

Pragniemy działać szybko, sprawnie i kompleksowo. Wraz z poszerzeniem naszego asortymentu i rozbudową własnej floty transportowej, wyznaczamy nową jakość w obsłudze Klienta. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy Klient będzie mógł zaopatrzyć się we wszystkie opakowania niezbędne do prowadzenia swej działalności oraz środki pomagające w utrzymaniu czystości. Od 1999 roku jesteśmy producentem artykułów czystości znanych pod marką Czyścioszek. Produkujemy wysokiej jakości worki na śmieci, gąbki, zmywaki, mopy, papiery do pieczenia, ręczniki, papiery toaletowe, towary AGD i inne produkty znajdujące zastosowanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i każdym gospodarstwie domowym. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia, nawet w ciągu 24 godzin!

blue.png
blue.png

Czyścioszek - rozwiązaniem najlepszym!

Niezmiennie od 20 lat szukamy rozwiązań, by sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Dzięki solidnemu wykonaniu produktów z najwyższej klasy materiałów, Czyścioszek zwiększa komfort wykonywania codziennych czynności. Jakość wynikiem naszych długoletnich starań. Długoletnie starania efektem profesjonalnego podejścia do klienta.

Plany na przyszłość

Rok 2016 był dla nas szczególny – obchodziliśmy 20-lecie powstania firmy. Była to świetna okazja, by spotkać się z naszymi Klientami i wspólnie uczcić długoletnią obecność na rynku. Nie spoczywamy na laurach! Dążymy do dalszej rozbudowy naszego asortymentu oraz docierania do kolejnych odbiorców. Już dziś jesteśmy obecni w 4 województwach (małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, śląskie), a to nie jest nasze ostatnie słowo!

Formularz kontaktowy
Product added to compare.